Referencie ľudí hovoria za nás

Štefan Csicsó

spolupracovník Viktor Szabó

"Predtým ako sme sa stretli s Viktorom Szabóm sme mali dva úvery, Štátny fond rozvoja bývania a Stavebný úver v Prvej Stavebnej Sporiteľni. Príliš vysoké úroky a splátky nás znepokojovali, každý mesiac sme mali ťažkosti so splátkami. Takisto so zabezpečením úverov sme mali problémy..."


"Na druhý deň sme sa stretli u nás doma a o 3 týždne sme splácali už len jeden úver so splátkou menšou o 90€ mesačne, ešte nám vybavil peniaze navyše, z čoho sme renovovali obývačku. Z ostatných finančných prostriedkov sme vytvorili krátkodobú rezervu na nečakané udalosti. Zabezpečenie sme tiež doriešili behom dvoch dní, spolu so zabezpečením nehnuteľnosti a PZP na auto. Najlepšie bolo, že sme nikde nemuseli behať. Všetko za nás ako rodinu vyriešil. Stále dostávame nové informácie, keď niečo potrebujem, zavolám a je vybavené. Teraz sa cítime bezpečnejšie, mesačne lepšie vychádzame a máme istotu, že hoci čo potrebujeme máme sa na koho obrátiť."

Evka a Peter Gabľasovci

spolupracovník Martin Vitéz

"Martin je človek s veľkou a pozitívnou energiou. Veľmi nám pomohol s našimi finančnými záležitosťami i kúpou vysnívaného rodinného domu. Tiež nám ukázal ako efektívne nakladať do budúcnosti s financiami. Všetko nám zrozumiteľne vysvetlil, vyriešil a vybavil k našej celkovej spokojnosti. Odporučili sme ho aj ďalším ľuďom, a do budúcna ho určite odporučíme ďalším . Od nás mu patrí naše veľké ĎAKUJEME."

Gábor Csoka

spolupracovník Eriky Vargovej

"Sme veľmi spokojní so spoluprácou slečny Eriky Vargovej. Plánovali sme vlastné bývanie s mojou partnerkou a vedeli sme, že to určite budeme riešiť cez úver. Ale o postupe riešenia úveru sme nič netušili a tiež sme nevedeli ako dlho to bude všetko trvať. Slečná Vargová nám poradila a pomohla vo všetkom, čo sme potrebovali riešiť..."


"V banke namiesto nás vybavila všetko, našou úlohou bolo podpísať iba úverovú zmluvu. A s tým vysnívané vlastné bývanie bolo dosiahnuté. Okrem hypotéky nám pomohla aj s ostatnými vecami na finančnom trhu, takže máme perfektne vybavenú hypotéku a tiež 100%-né zabezpečenie pre každú nečakanú situáciu, a vieme, že naše financie sú v dobrých rukách."

Rodina Csikmáková

spolupracovník Ján Bottyán

"Pred spoluprácou s pánom Jánom Bottyánom sme mali problém orientovať sa vo financiách. Spolu s manželkou sme pracovali skoro od rána do večera. Neskôr sa nám narodili aj deti a takto sme nemali čas riešiť svoje financie, čiže behať po bankách a vypočuť si všetky ponuky. Keď sme začali spolupracovať s pánom Bottyánom, sám som neveril službe čo mi poskytol, ale čas ukázal, že táto služba má obrovskú pridanú hodnotu..."


"Dnes platíme oveľa menej za hypotéku ako sme platili doteraz. S jeho pomocou sme vedeli dokončiť vedľajšiu budovu. Ako rodina máme lepší pocit čo sa týka zabezpečenia. Čo bolo pre nás najvýhodnejšie je, že sme nemuseli nikam behať, bolo všetko za nás vybavené. Celý koncept sa mi tak zapáčil, že sám som sa stal spolupracovníkom tohto tímu. Osobne som veľmi spokojný, lebo si privyrábam popri práci a viem, že moje financie sú maximálne v poriadku."

Simona Brezovská a Balász Nagy

spolupracovník Ján Bottyán

"S pánom Bottyánom sa už poznáme od malička. Od počiatkov aj ako klientom nám veľa pomáhal vo finančných záležitostiach a sme s jeho službami nadmieru spokojní. Po krátkom čase sme sa stali súčasťou TOP tímu a ako kolegovia sme tiež mohli rátať s jeho pomocou a podporou. Je to skvelý človek. Veľa sme sa od neho naučili z pracovného hľadiska a tiež nám poskytol finančnú gramotnosť."

Rodina Führichová

spolupracovník Ján Bottyán

"Skoro ako každá priemerná mladá rodina sme boli zaťažení hypotékou, spotrebnými úvermi a niekoľkými splátkovými produktami. Úrokové sadzby a mesačné splátky už boli neúnosné a jedného dňa ma kolega upozornil na jednu možnosť v Komárne. Kontaktoval nás p. Bottyán a nič lepšie sa nám ani nemohlo stať. Viackrát sme s manželkou pochybovali, že sa nám vôbec bude dať pomôcť, nakoľko manželka je na materskej dovolenke a žijeme len z jedného platu..."

"Pán Bottyán nás niekoľkokrát osobne navštívil doma a strávil niekoľko hodín pri podrobnom vysvetľovaní konkrétnych riešení. Po niekoľkých týždňoch sme dospeli ku konečnému výsledku, refinancovali sme hypotéku a všetky ostatné produkty zlúčili do jedného úveru. Mesačne sme reálne ušetrili viac než 100 € a to ešte popri všetkom máme investičné sporenie, ktoré nám umožní hypotéku splatiť predčasne o niekoľko rokov. Najlepšie na všetkom je, že nemusíte nikam behať a až na Váš podpis vybavia všetko za Vás. Ďakujeme"

Rodina Krnáčová

spolupracovník Ján Bottyán

"Pána Bottyána nám odporučili naši dobrí kamaráti. S manželom sme len dúfali, že stretneme človeka, ktorý splní naše očakávania. Nakoniec sme boli veľmi spokojní. Kým sme ho nestretli, nemali sme jasno aký je rozdiel medzi úverom a úverom. Pán Bottyán bol ku nám vždy ústretový a na každú našu otázku mal vždy uspokojivú odpoveď a vysvetlenie. Môžem ho len a len ďalej odporúčať."

Marek Gogola

spolupracovník Ján Bottyán

"Ján Bottyán je človek, ktorého už dlho a dobre poznám a aj to bol jeden z dôvodov, pre ktorý som mu zveril s dôverou riešenie svojich financií. Či už išlo o hypotéku, sporenie do budúcna, poistenie alebo PZP. Veľmi mi pomohol s mojimi finančnými záležitosťami i kúpou vlastného bytu. Všetko mi vysvetlil, vyriešil a vybavil."

Rodina Jakusová

spolupracovník Ján Bottyán

"Pána Bottyána už dlho poznáme a sme veľmi radi, že sme sa stretli s takým skvelým človekom po všetkých stránkach. Zverili sme mu dôveru a sme veľmi spokojní s jeho odbornosťou, bez toho aby sme boli tlačení do rozhodnutia. Ukázal nám veľa možností, ako ušetriť financie. Vždy sa môžeme naňho spoľahnúť, je zameraný na ľudí a nie na zisky! Jeho profesionalita predstavuje istotu, poskytuje prvotriedné finančné služby. Ďakujeme!"

Veronika Szabadosová

spolupracovník Erika Vargová

"Pred pár rokmi sme spoznali Eriku keď nás telefonicky kontaktovala a informovala nás, že sa bude starať o naše zmluvy z finančného trhu. Tiež nám ponúkla, že ak budeme mať akékoľvek otázky a budeme potrebovať pomoc, bez problémov sa môžeme na ňu obrátiť... Dlhšiu dobu sme pomoc nepotrebovali, avšak naraz sme začali riešiť poistenie rodinného domu, zabezpečenie rodiny, poistenie na auto a prvú osobu, ktorú sme kontaktovali bola Erika..."


"Poprosila som ju, aby nám vo všetkom pomohla, zabezpečila výhodné riešenia. Od začiatku našej spolupráce ukázala profesionálny prístup, počas celej doby bola nápomocná a dokázala nám vybaviť najvýhodnejšie riešenia. Za posledné mesiace, keď som potrebovala radu a pomoc, som s Erikou komunikovala skoro na dennej báze a ani na jednu sekundu som nepociťovala, že by som jej bola na ťarchu. Môžem potvrdiť, že je na 100 % maximalistka vo svojej práci, je milá, šikovná a pohotová. Erika si určite odo mňa a od celej mojej rodiny zaslúži veľké poďakovanie."

Galina Šmidová a Tomáš Gál

spolupracovník Patrik Kálazi

"Veľké ďakujem by sme chceli odovzdať Patrikovi Kálazimu, ktorý v pravú chvíľu vpadol do našej rodiny. Aj keď sme sa na začiatku trochu skepticky stavali k nemu, alebo skôr k jeho robote, po plnohodnotnom odbornom vysvetlení a komunikácii sme sa rozhodli, že prišiel čas na zrealizovanie našich financií. Ukázal nám nielen cestu k prefinancovaniu a šetreniu, odľahčil nás aj od zbytočných úrokov a poplatkov, ktoré sme doslova vyhadzovali von oknom..."


"Za jeho ochotu s nami spolupracovať sme ušetrili nielen financie ale aj čas, keďže vieme čo obnáša vybavovanie vecí po finančných inštitúciach. Ešte raz vrelá vďaka nášmu kamarátovi a finančnému konzultantovi PATRIKOVI KÁLAZIMU. S pozdravom Galina a Tomi."

Renáta Vóglová

spolupracovník Martin Vitéz

"Pred pár rokmi som bola zaťažená malými úvermi a nevedela som ako ďalej. Našťastie som sa stretla s Maťom, ktorý mi ukázal riešenia v mojich problémoch, za ktoré mu veľmi pekne Ďakujem. Vďaka nemu sa viem lepšie orientovať vo financiách, aj keď nie som expert. Vždy, keď niečo potrebujem je ochotný mi pomôcť a preto si ho vážim a môžem sa naňho kedykoľvek spoľahnúť. Ďakujem Maťo!"

Štúrovo, Súkromná Spojená Škola

Štúrovo, Gymnázium

Mgr. Ildikó Mezeiová

"Vážený pán Bottyán! Dovoľte mi v mene svojom ale i v mene našich študentov poďakovať sa za príjemné krátke dopoludnie, ktorým ste prispeli do nášho školského dňa. Forma ako aj spôsob prezentovania informácií bol na vysokej, odbornej úrovni. Svojim vystupovaním ste dokázali upútať pozornosť, vzbudiť záujem o danú problematiku ako aj aktívne pracovať s maturujúcimi študentmi…"


"Myslím, že Vami prezentované znalosti im budú nápomocné v ich ďalšom živote, že ich posunú pri budovaní svojej kariéry. Nakoľko prednáška v plnej miere splnila všetky očakávania, odporúčam ju absolvovať aj ďalším študentom tejto vekovej kategórie. Ešte raz ďakujeme a želáme veľa úspechov v ďalšej práci."

Workshop pre profesorov na Strednej priemyselnej škole stavebnej o tom, ako si zvýšiť svoju finančnú gramotnosť

Andrea Bojnáková

V pondelok sme neučli ale učili sme sa. Ďakujeme za množstvo skvelých tipov a nápadov. Bolo to výborné. Určite odporúčam každému.

Príbehy našich kolegov

Patrik Benčík

manažér

Už ako malý chlapec som mal obrovskú fantáziu a každému som rozprával, že keď budem veľký budem cestovať po svete v luxusnom aute a mojou prácou bude spoznávať nových ľudí. No dospelí ľudia okolo mňa sa vždy len zasmiali so slovami: "život nie je taký jednoduchý ako si to myslíš." Odrádzali ma od mojich snov, a tvrdili že chcem nemožné. Dnes mám síce len 23 rokov, ale dokazujem im, že sa mi sny plnia.

Keď sa obzriem späť, pripadá mi až neuveriteľné, akou životnou zmenou som prešiel a v akom krátkom časovom horizonte sa môj sen stal skutočnosťou.Najlepšie na mojej práci však je, že na tejto "ceste" nekráčam sám, ale som obklopený skvelým tímom ľudí, ktorí sú moja druhá rodina. Som presvedčený, že sa kedykoľvek môžeme jeden na druhého spoľahnúť. Najlepšie na tom celom je, že kolektív ľudí, s ktorými spolupracujem si vyberám sám a nebol mi len tak pridelený. Vidím, ako sa môj tím doslova mení pred mojimi očami a prechádzajú určitou životnou zmenou, ktorou som prechádzal a neustále prechádzam aj ja. Každý z nás je jedinečný, má svoje vlastné sny a ciele, a je priam úžasný pocit, keď môžeme sledovať ako sa naše sny a ciele menia na skutočnosť. Viem, že spoločne nás čaká ešte mnoho ďalších úspechov a splnených snov. Ak si sa v týchto riadkoch našiel aj ty a chceš v živote okoliu, ale predovšetkým sebe niečo dokázať, tak neváhaj a staň sa jedným z nás."Netrvá to chvíľu, trvá to roky. Musí vyrásť celý strom, keď chceš vychutnať plody. (Majk Spirit)"
 

Attila Bottyán

manažér

Nikdy by som si nepomyslel, že ako 22-ročný budem tam, kde som teraz. Svoj život som si predstavoval úplne inak. Teraz som tam, kde som hlavne, vďaka ľuďom, s ktorými môžem spolupracovať. Je úplne iné, keď človek musí niečo dosiahnuť sám, a iné keď má tím ľudí, na ktorých sa môže vždy spoľahnúť.

Najväčší problém je v tom, že 95 % ľudí robí to, čo ich nebaví a za vykonanú prácu ani nedostanú zaslúžené peniaze. Je nedoceniteľné, keď máš prácu, ktorá Ťa baví a si v takom kolektíve, kde sa cítiš veľmi dobre. Je to neopísateľný pocit. Keď máš podobný pocit a chceš niečo vo svojom živote dosiahnuť, alebo máš ešte väčšie očakávania od života, tak sa pridaj k nám!Človek sám dokáže veľmi veľa, ale spolu dokážeme všetko!
 

Róbert Fucsík

manažér

Pred 2 rokmi som si nemyslel, že človek si môže nájsť takú prácu, ktorá ho na 100% napĺňa. Žil som priemerný život človeka, ktorý rozmýšľa o tom ako prežívať život bez toho aby som si splnil aspoň jeden z mojich najväčších snov.

Dnes je to už realitou a som veľmi rád, že môžem robiť to čo ma baví. Každé ráno, keď vstávam , tak viem, že to bude úspešný deň a zas sa posuniem o kúsok nahor osobnostne i v kariére. Ak ťa zaujíma život, ktorý prežiješ vo svete šťastia pridaj sa k nám.

 

Erika Vargová

manažérka

V roku 2009 v máji som ukončila svoje štúdium. Ako čerstvá maturantka som sa zamýšľala nad tým, čo by som mohla robiť a ako ďalej. Počas leta som vyskúšala viacero brigád, ale bola som presvedčená, že tieto brigády nie sú pre mňa vhodné a nechcem sa uberať takýmto smerom. V auguste 2009 som sa dostala do tohto tímu. Na začiatku som pociťovala strach a neistotu…

Bála som sa či obstojím v tejto spoločnosti nakoľko som v tejto sfére nemala žiadne praktické skúsenosti a ani moje ukončené vzdelanie v priemyselnej sfére s tým nemalo nič spoločné. Tento strach po niekoľkých mesiacoch úplne zmizol, lebo filozofia spoločnosti bola zrozumiteľná a jednoduchá. Kolektív, do ktorého som sa dostala bol úplne super. Pocit, že nás spájal spoločný cieľ bol fantastický a spoločná práca v kolektíve fungovala od začiatku neuveriteľne dobre. Po snahe a získaní skúseností som postúpila v kariérnom rebríčku a dosiahla som pozíciu manažérky. Počas týchto rokov odkedy pôsobím v tejto spoločnosti som dokázala postaviť nielen kariéru, ale tiež som v mojom tíme našla super ľudí, ktorých považujem za svoju druhú rodinu. Každé ráno vstávam s pocitom radosti a s plnou energiou vyrážam do kancelárie za svojím tímom, aby sme spolu mohli pomôcť iným ľuďom. Tento pocit je slovami neopísateľný. Ak túžiš po úspechu, po kariére a chceš byť súčasťou vynikajúceho kolektívu, tak nečakaj a daj nám vedieť! Čaká na teba veselý a na úspech dravý kolektív - staň sa jeho súčasťou!

 

Patrik Kálazi

manažér

Máte aj vy sen, že máte krásny veľký luxusný dom s bazénom? Cestujete po svete a spoznávate nové kultúry? Jazdíte na novom aute a nežijete z výplaty do výplaty? Tak máme veľa spoločného. Už od skorého veku som mal sen, že sa stanem slávnym futbalistom. Chodil som na tréningy 5x týždenne a zápasy boli každý víkend.

Obetoval som pre svoj sen veľa času a stále som veril. Po tom ako som "zavesil kopačky na klinec" som sa obzeral čo ďalej. Nikdy by som si nepomyslel, že existuje taká práca v ktorej je možnosť komunikovať s ľuďmi, posúvať ich kariérne a robiť z nich úspešných ľudí. Ak by si teda chcel niečo do budúcna zmeniť, určite si na správnej stránke.Praj a bude ti dopriate